• Вартість: от 12 000 грн
  • Розстрочка: 0%
  • Адреса: Ирпень, ул. Тургеневская, 25
  • Телефон:
  • 044-331-31-36
  • 096-331-31-36
  • 099-331-31-36
  • Сайт:www.jk-kapital2.com.ua

ЖК "Капітал2"

«Капітал2» стане житловим десятиповерхоим комплексом бізнес-класу, де кожен елемент ретельно продуманий і відпрацьований. Територія навколо будинків буде виглядати упорядкованій і естетичною. Передбачені дитячі майданчики, місця відпочинку, парковки для особистого транспорту, клумби, багато зелені і дерев. Високий рівень безпеки буде забезпечуватися сучасними домофонами і системами відеоспостереження.
Зручне розташування житлового комплексу в центральній частині міста Ірпінь створює додатковий комфорт для власників квартир. У крокової доступності знаходиться розвинена інфраструктура - ринок, магазини і супермаркети, лікувальні установи для дітей і дорослих, а також кінотеатр і красиві міські парки. Відмінна транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися до Києва - до найближчого метро Академмістечко можна доїхати всього за 20 хвилин.
При зведенні комплексу використовуються найсучасніші матеріали і застосовуються передові будівельні технології. Кожна квартира оснащена власною системою опалення. Ця особливість не тільки гарантує ефективність заощадження тепла всередині приміщень, але в подальшому дозволить власникам житла економити значні суми на комунальних платежах.
Якщо ви хочете купити квартиру в Ірпені, звертайтеся в нашу компанію. За шість років діяльності девелоперської компанією «Акрополь» було успішно реалізовано понад два десятки проектів з будівництва нерухомості. Ми серйозно ставимося до своєї репутації і завжди виконуємо взяті перед клієнтами зобов'язання.
Надійність компанії і якість наших житлових комплексів неодноразово підтверджено не тільки вибором наших покупців, а й експертним співтовариством. Об'єкти ДК «Акрополь» регулярно займають перші місця в конкурсах і рейтингах нерухомості різних ЗМІ і громадських організацій. Керівник компанії Дмитро Войцех є членом Ради директорів Конфедерації будівельників України.
Телефонуйте нам, якщо запланували купити квартиру в Ірпені за розумними цінами!

Хід будівництва: