Реалізовані об'єкти

Житло в Ірпені від АКРОПОЛЬ

або мрії, які збулися

Поки дехто все ще вирішує «квартирне питання», інші, більш прагматичні люди, вже живуть в затишних, теплих, доступних квартирах в Ірпені. Які, до речі, побудувала для них девелоперська компанія з красивою назвою «Акрополь».

Причому не просто звела-спорудила, а «поселила» в кращих місцях міста: з добре розвиненою інфраструктурою, з відмінною транспортною розв'язкою, в екологічних районах міста.

Давайте ближче познайомимося з кожним, вже зданим, об'єктом. І тоді, можливо, вам теж захочеться вдало вирішити своє квартирне питання за допомогою компанії «Акрополь».

Ірпінь. Вулиця 8 Березня. Будинок 26-а

Цей куточок міста можна сміливо назвати «Хвойним раєм». У лісопарковій зоні, серед високих сосен, побудований красивий будинок. З урбаністічним екстер'єром і вдалим плануванням квартир.

Свіже, чисте, ароматне повітря - постійний приємний бонус для кожного, хто обрав це житло в Ірпені. Плюс - поблизу є дитячий сад. І школа з художнім ухилом, де діти вчаться любити і творити прекрасне.

Зовсім недалеко - «податковий» університет (так його називають в народі). А ще поліклініка, недорогі аптеки. Про таку «дрібницю» як магазини (торгові центри і супермаркети) взагалі промовчимо - вони розташовані поруч, буквально в парі кроків.

Ну, і звичайно, важливо, що поруч з будинком по вул. 8 Березня, 26 розбитий чудовий парк відпочинку.

Ірпінь. Вулиця Мечникова. Будинок 103

Ті, хто купили житло в Ірпені по вул. Мечника, 103, не з чуток знають, що таке чисте повітря і квартира в зеленій зоні.

Симпатична багатоповерхова будова стала затишним родовим гніздом для десятків сімей. Цей будинок, оточений приватним сектором, є архітектурною окрасою району. А для своїх мешканців - комфортне місце проживання.

Цікаве планування квартир, відмінна транспортна розв'язка, тихе місце і екологічний район - чи не про це мріє кожен, хто хоче купити житло? Від будинку на Мечникова і до київського Академмістечка рукою подати - всього-то 7 км. І Національний Університет Державної Податкової Служби неподалік. Та й траса нова зовсім поруч.

Одним словом, купивши там квартири люди шкодують про одне - що раніше не набули житло в Ірпені.

Ірпінь. Вулиця Лісна. Будинок 6-К

Елітний будинок в елітному місці - тільки такими словами можна описати це 5 поверхове житло, розташоване в мальовничому районі міста.

Свіже повітря і величезні дерева стали постійними супутниками тих, хто вибрав саме це житло в Ірпені. Звідси, по новій трасі, до Києва всього 7 кілометрів.

У дворі є зручна, простора парковка і чудовий майданчик для найменших господарів будинку - дзвінкоголосої і щасливої дітвори.

Ірпінь. Вулиця Київська. Будинок 22-е

Центр і тихе місце, хіба це можливо? Ну звичайно, коли мова йде не про галасливий і суєтний Київ, а про його місто-супутник, затишний Ірпінь.

Всього 7 кілометрів по новій трасі, і жителі цього будинку вже приїжджають в столицю. А проживають вони в лісопарковій зоні, що розбита прямо в центрі міста.

Мешканці чотирьох затишних будинків котеджного типу з упорядкованою прибудинковою територією, парковкою та дитячим майданчиком, мабуть, якраз про таке житло в Ірпені та мріяли. І ось тепер живуть вони у відмінному районі, де поруч є школа і садочок, магазини і розважальні заклади.

Загалом все, що потрібно для проживання з комфортом.

ЖК в Ворзелі. Вулиця Леніна. Будинок 2-В

Шість цегляних будинків стали комфортною обителлю для всіх проживаючих. Як може бути інакше, коли планування продумане до дрібниць. А комплекс побудований в лісопарковій зоні. Та й прибудинкова територія нічим не відрізняється від європейських дворів. Тут тобі і прекрасний дитячий майданчик, і відмінна комфортна стоянка. Поруч - школа, садок, магазини.

До речі, питання: «Як дійти-доїхати» для мешканців зовсім не актуальне - поруч зупинка маршрутки і електрички. А в 7 кілометрах від будинку починається Київ.

Цей житловий комплекс не просто житло в Ворзелі. Це комфорт, тиша і затишок для тих, хто купив квартиру в одному з шести найкращих будинків міста.

ЖК в Ворзелі. Вулиця Леніна. Будинок 2

Шість затишних будинків, що утворили цей житловий комплекс, побудовано в центрі Ворзеля, в лісопарковій зоні. У семи кілометрах звідси кипить життя в суєтному Києві. А тут - тиша, соснові аромати і найчистіше прозоре повітря.

На подвір'ї - чудова дитяча площадка і простора парковка. Поруч - школа, дитячий сад, магазини, розважальні заклади. Це житло в Ворзелі має відмінну транспортну розв'язку: поруч - зупинка електрички і маршрутного таксі.

Мешканці ЖК не проміняють свої затишні квартири ні на «Печерський рай», ні на Кончі-Заспівську елітарність.

Тому що тут добре, спокійно і затишно!

Ірпінь. Вулиця Мечникова. Будинок 109

Відмінний будинок для кращого життя - так кажуть мешканці про своє житло в Ірпені.

Та і як інакше, коли він оточений патріархальними приватними двориками, і при цьому побудований в зеленій зоні. Поруч - садок, школа з художнім ухилом, магазини, торговий центр, супермаркет. На подвір'ї - доглянутий дитячий майданчик і простора автостоянка. У п'яти хвилинах ходьби - зупинка електрички і маршрутки.

Екстер'єр красеня-будинку дасть фори столичним архітектурним вишукуванням. А вдале планування квартир - важливий плюс для комфортного проживання. До Києва (до Академмістечка) - всього 7 км по новій трасі. Неподалік - Національний Університет Державної Податкової служби.

Одним словом, мати таке житло в Ірпені дуже добре. І мешканці з цим повністю згодні!