Про власника

Дмитрий Петрович Войцех

Засновник та керівник девелоперської компанії Акрополь - Дмитро Петрович Войцех. Компанія, створена ним у 2010 році, сьогодні є однією з найбільших в будівельній галузі Ірпінського регіону. А Дмитро Войцех успішно поєднує ведення бізнесу з активною громадською діяльністю і меценатством.

ДК Акрополь - вдалий приклад сучасного українського бізнесу, який створений його засновником самостійно з нуля. Дмитро Войцех народився в 1979 році в родині будівельника в Донецькій області. Закінчив технікум. Армійську службу проходив у рядах Національної гвардії України. Після армії переїхав до Києва, де пройшов шлях від підсобного робітника до керівника будівельних об'єктів. Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

У 2010 році, незважаючи на складний посткризовий період в українській економіці, створив власну будівельну компанію, яка почала швидко набирати обороти і займати лідируючі позиції в регіоні. Сьогодні на рахунку компанії десятки готових будинків, в яких живуть тисячі сімей.

«Ми не хочемо бути забудовниками, ми намагаємося бути творцями. Ми не просто будуємо і продаємо квадратні метри, ми створюємо для людей сучасні простори для комфортного і зручного життя. Коли ми починаємо черговий новий проект, я завжди думаю, а яким цей житловий комплекс повинен бути, щоб я сам хотів там жити», - каже Дмитро Войцех.

Завдяки такому підходу керівника, житлові комплекси ДК Акрополь неодноразово отримували високу оцінку не тільки покупців, а й експертів будівельного ринку, премії та нагороди галузі, ставали переможцями рейтингів новобудов. Журналісти називають проекти Дмитра Войцеха ідеальним втіленням сучасного уявлення про життя в передмісті столиці.

 

Дмитро Войцех активно займається експертної та громадською діяльністю. Він входить до ради директорів найбільшого галузевого об'єднання Конфедерації будівельників України, виступає як експерт в засобах масової інформації. Під час роботи в Ірпінській міській раді, Дмитро Войцех розробив і презентував Програму розвитку Західного передмістя Києва. Багато уваги приділяє меценатської діяльності. Дмитро Войцех підтримує розвиток в Ірпінському регіоні різних спортивних напрямків, зокрема, дитячих спортивних секцій. Сам активно займається спортом.

«Вважаю, що для бізнесу сьогодні в Україні важливо бути соціально відповідальним, займатися благодійністю. Успішна і благополучна країна починається з кожного з нас. З нашої готовності вкладати і сили, і кошти в розвиток, в майбутнє України; допомагати тим, хто потребує допомоги», - впевнений Дмитро Войцех.