Про компанію

Нерухомість в Ірпені від компанії «Акрополь»

Нерухомість в Ірпені від компанії Акрополь

Для тисяч жителів і гостей нашого міста нерухомість в Ірпені - це не просто кілька десятків квадратних метрів, а можливість втілити в життя заповітну мрію про власну квартиру. Підшукуєте свою першу студію або плануєте розширити житлоплощу в зв'язку із збільшенням в сім'ї? Шукаєте варіанти для вигідного капіталовкладення або хочете придбати апартаменти в розстрочку? Девелоперська компанія «Акрополь» запропонує житло для будь-яких цілей і будь-якого бюджету.

5 причин, чому нерухомість в Ірпені купують саме у нас

Надійність.

«Акрополь» - одна з перших компаній, які почали свою діяльність на будівельному ринку регіону. 6 років ефективної роботи, квартири для майже 1000 сімей, 22 зведених будинку - цифри говорять самі за себе.
Можете бути впевнені: ваша квартира буде здана точно в строк, а забудовник в повному обсязі виконає зобов'язання перед інвесторами.

Якість.

Фахівці «Акрополя» поетапно відстежують хід будівництва житла. Ми висуваємо жорсткі вимоги, відповідні високим стандартам, і контролюємо весь процес роботи - від закладки фундаменту до завершення будівництва.
Наша компанія не дарма носить назву афінського символу світової архітектури - як і грецькі зодчі, ми не приймаємо порушень і вимагаємо ідеальної якості.

Доступність.

У «Акрополі» завжди доступна нерухомість: Ірпінь або Ворзель - вибирайте на ваш смак! У нас ви купуєте недорогі квартири в будинках з якісних будівельних матеріалів.
Ми постійно підвищуємо кваліфікацію персоналу - в результаті ви купуєте житло, зведене за найсучаснішими технологіями.

Широкий вибір.

«Акрополь» звертає увагу не тільки на дотримання будівельних норм, а й на оточення житлових комплексів. У нас знайдуться квартири для будь-якого покупця: в новобудові або введеному в експлуатацію будинку, в сосновому бору з найчистішим повітрям або в центрі активного міського життя.
Одне залишається незмінним - зведена нами нерухомість в Ірпені завжди знаходиться в екологічно чистих зонах і володіє розвиненою інфраструктурою.

Чудовий настрій.

Вдала покупка - це завжди свято! А вигідне придбання довгоочікуваної квартири - свято подвійне! «Акрополь» робить все, щоб ваші клопоти були тільки приємними.
Менеджери відділу продажів орієнтовані на інтереси, потреби і комфорт наших клієнтів - ми завжди готові піти вам назустріч.

Зробіть правильний вибір

Світла і простора квартира в новому будинку з сучасними комунікаціями - реально досяжна мета для наших покупців. Фахівці проаналізують ваші запити і потреби, віднісши їх з актуальними пропозиціями і сезонними акціями, і запропонують декілька відповідних варіантів. Немає потреби вивчати весь будівельний ринок - в «Акрополі» ви завжди знайдете вигідні ціни і програми з придбання житла в розстрочку.

Купівля нерухомості в Ірпені - відмінна можливість поліпшити житлові умови і для жителів Києва: за ті ж гроші ви отримуєте впорядковану квартиру більшої площі в екологічно чистому місці. Спеціальна пропозиція для власників бізнесу - комерційні приміщення в нових кварталах!

Переконатися в якості наших будівельних об'єктів можна прямо зараз. Напишіть, подзвоніть або відвідайте наш відділ продажів - ми запропонуємо вам багато варіантів на вибір і проведемо екскурсії по новим житловим комплексам.

«Акрополь» - надійно, оперативно, якісно!