Новий рік від ДК Акрополь

Дорогі наші мешканці та інвестори, вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Вже традиційно девелоперська компанія Акрополь провела дитяче новорічне свято для малюків наших житлових комплексів.

Цього року наших маленьких мешканців в ЖК Карат прийшли привітати Дід Мороз і Снігуронька з солодкими подарунками. Також дітлахів чекали танці, солодка вата і справжні чарівні фокуси! 

Підводячи підсумки минулого року, керівник ДК Акрополь Дмитро Войцех зазначив, що 2018 рік став для компанії роком нових ідей, проектів, інноваційних рішень. «Ми почали кілька нових проектів, окремо хочеться сказати про ЖК Hygge Home. Це житловий комплекс, якому немає аналогів в Ірпені, тут ми хочемо втілити все, що передбачає сучасне поняття комфорту. Від дитячого садка і басейну до зарядки електрокарів і сонячних батарей», - сказав Дмитро Войцех.

Він додав, що реалізація проекту почалася лише три місяці тому, а ЖК Hygge Home вже став найнезвичайнішою новобудовою столичного передмістя за версією відомого блогу "Де в Києві жити добре". «Нехай 2019 рік принесе нам мир, стабільність і процвітання», - підкреслив керівник ДК Акрополь.

Новий рік від ДК Акрополь
Новий рік від ДК Акрополь
Новий рік від ДК Акрополь
Новий рік від ДК Акрополь
Новий рік від ДК Акрополь