Кожному покупцеві даруємо подорож до Буковелю!

Тільки в грудні кожному покупцю в ЖК Hygge Home даруємо поїздку в сніжний Буковель або чарівний Яремче! Є й інші новорічні подарунки для нових власників апартаментів і котеджів в нашому житловому комплексі!

Так, в грудні квадратний метр дешевше на 15%. Діє безвідсоткова розстрочка на два роки з мінімальним першим внеском. Ще один сюрприз для наших покупців - безкоштовний дизайн-проект вашого нового житла.

Телефонуйте і приїжджайте до нас в гості, щоб встигнути скористатися усіма цими вигідними пропозиціями!

ЖК Hygge Home - це новий унікальний комплекс преміум класу від відомої девелоперської компанії «Акрополь». Будівництво ЖК почалося в середині вересня цього року, і йде активними темпами. Тут пропонуються до продажу апартаменти різної площі та поверховості від 67 до 220 кв.м, які розташовані на одному поверсі (квартири), двох або трьох поверхах (таунхауси). Є апартаменти з власним гаражем, терасою, виходом на дах. Також у продажу котеджі, які будуються за ексклюзивними проектами, з урахуванням всіх побажань замовника.

На території ЖК Hygge Home є все, що потрібно для комфортного, ідеального життя: власний парк, спортивні та дитячі майданчики, магазини та ресторани. Свій дитячий садок! Відео презентацію комплексу можна подивитися тут.

Девелопер проекту - компанія «Акрополь», яка вже 8 років успішно реалізує проекти житлової нерухомості в передмісті столиці. «Акрополь» має репутацію надійної і стабільної компанії, яка завжди виконує всі зобов'язання перед своїми клієнтами. На рахунку девелопера - 27 житлових будинки, в яких живуть 1400 сімей.

Житловий комплекс «Карат», будівництвом якого займається «Акрополь», був визнаний кращою новобудовою бізнес класу в Київській області. Керівник компанії Дмитро Войцех входить до ради директорів найбільшого галузевого об'єднання - Конфедерації будівельників України.