Дихайте чистим повітрям

Побувавши одного разу в Ірпені, легко помітити різницю між повітрям, приміром, столиці та цього невеликого містечка. Він п'янить і одночасно насичує ваші груди киснем. Але часто ми й не замислюємося, як чисте повітря впливає на якість нашого життя.

Ще в радянські часи м. Ірпінь вважалося рекреаційною зоною, курортом. Адже його мікроклімат унікальний, а високе місце розташування і ліси розповсюджують всюди хвойні аромати. Контраст цього міста в порівнянні з мегаполісом великий: недалеко від свого будинку можна прогулюватися в лісі або парку. Зрозуміло, що ці можливості доступні містянам не будь-якого району ..., але насолоджуватися киснем і водночас оздоровлюватися зможе кожен.

В Ірпені унікальні лісові масиви віком 100-150 років з досить рідкісними видами рослин. Їх основну частину складають хвойні дерева, але не дивлячись на це, в їх фонді є березові, дубово-осикові та дубові ліси. Крім цього, там можна зустріти берези, липи, білі акації, клени, тополі, граби, а також лікарські трави - м'яту, чебрець, ромашку, спориш, звіробій. Поруч з містом в лісі безліч ягід і грибів.

Якщо говорити про Ірпень, як про кліматичний курорт, його рекомендують для лікування серцево-судинних захворювань, нервової системи, захворювань органів дихання і ЛОР-органів, туберкульозу, гострих цереброваскулярних порушень, відновлення після екологічних катастроф, зміцнення загального стану здоров'я. І все це можливо завдяки повітрю даного регіону!

Таким чином, пам'ятайте про основні його цілющі властивості:

- завдяки іонам лісового повітря послаблюється нервова напруга, легше подолати стрес;

- хвойне повітря сприяє регуляції обмінних процесів в організмі, а також нормалізації кровообігу;

- регулярно дихаючи хвоєю, вам легше подолати простудні і навіть легеневі захворювання;

- у лісі нормалізується артеріальний тиск - ось чому корисно частіше там гуляти;

- хвойне повітря містить речовини, які мають антисептичні властивості. Вони вбивають всі бактерії ... навіть туберкульозну паличку.

Прийнявши рішення жити в Ірпені, будьте впевнені - ви і ваші діти будете дихати чистим повітрям!

Дихайте чистим повітрям
Дихайте чистим повітрям
Дихайте чистим повітрям