Парки Ірпеня: у нас є, де відпочити

Ірпінь розташувався в оточенні лісів і вже багато десятиліть є затишно. домівкою для своїх городян. Не дивлячись на те, що містечко невелике, в ньому чимало зелених зон, в яких можна приємно проводити час.

 Парки та сквери - невід'ємна частина кожного міста, його інфраструктури та навіть культурного розвитку. Але найголовніше, для вас і вашої родини - прекрасне місце для релаксації й дозвілля. Почитати книгу в оточенні зелених дерев, покататися на велосипеді, роликах або ж погратися з малечею на чудових дитячих майданчиках ... це все можете робити в наших парках. А зараз трохи розповімо про деякі з них, щоб ви знали, куди піти на прогулянку наступного разу.

Парк Дружби ім. З. Алієвої - перетин вул. 3-го Інтернаціоналу з вул. Садовою
Парк був створений і урочисто відкритий в 2011 році на честь Заріфи Алієвої - всесвітньо відомої лікарки, вченого-офтальмолога, яку нагородили премією Академії Медичних Наук СРСР ім. М.І. Авербаха.

Цей невеликий і затишний парк миттєво завоює вашу любов - він чистий, акуратний, з доглянутими газонами і завжди охайно територією. При вході - список правил, їх потрібно дотримуватися. Охорона парку стежить, щоб на газонах не топталися і городяни дотримувалися чистоти. Увечері алеї завжди освітлені, що виглядає досить ефектно.
У парку є велика барвиста дитяча площадка, на якій діти можуть вдосталь награтися. Казкові величезні гноми з добрими гримасами створять особливий настрій для ваших діток. До речі, майданчик зі спеціальним м'яким покриттям, яке знижує травмування, що зустрічаєш досить рідко.

Парк Перемоги - перетин вул. Української та ул. Тищенко

Парк Перемоги відкрили в 2010 році, і він відразу став центром культурних заходів міста. Це й не дивно, його площа велика і дозволяє проводити різноманітні цікаві дійства. У парку розташувалося «співоче поле» для масових заходів зі сценою та сидіннями, яке ідеально зазвичай підходить оргназіторам фестивалів та концертів. А на широких алеях часом проводяться виставки і навіть «живі парки скульптур». Таким чином, гуляючи по парку можете доторкнутися до мистецтва та бути в центрі головних подій міста. Навіть день Ірпеня проводиться саме в парку Перемоги.

Також не забувайте, що місце ідеально підходить для ранкових пробіжок і сімейних пікніків в оточенні старих сосен. Прогулюючись, не забудьте побачити місцеву визначну пам'ятку - танк, і на околиці відвідати церкву. Вона була зведена ще в дореволюційний час, коли Ірпінь був дачним селищем.

Міський парк культури та відпочинку ім. Правіка

Парк відкритий ще в 80-х роках минулого століття. Його називають ім'ям Правика - пожежника, уродженця Ірпеня, Героя Радянського Союзу. Він один з перших віддав своє життя за спокій України, під час того як гасив пожежу на четвертому блоці Чорнобильської АЕС. У парку розміщений його пам'ятник і вже багато років жителі Ірпеня шанують його пам'ять.

Між старими височенними деревами у парку, як змійки, кружляють нові доріжки для прогулянок, а декоративні ліхтарі надають йому казковий відтінок. На зручних сучасних лавочках ви можете спокійно проводити час в самому центрі міста, де вас ніщо не потурбує. У цей час діти зможуть грати на дитячих майданчиках або кататися на велосипедах на спеціально обладнаних доріжках.

Іноді в парку організовують свята для городян Ірпеня, на які приходять люди різного віку, щоб просто повеселитися чи поділитися новинами. Парк ім. Правика - острівець відпочинку в центрі міста.

Крім тих парків, про які ми розповіли, в Ірпені є ще багато скверів, прогулюючись в яких ви будете почувати спокій (парк Слави, парк відпочинку ім. Стельмаха та ін). Для себе обов’язково зможете знайти улюблене місце для відпочинку!

Парки Ірпеня: у нас є, де відпочити
Парки Ірпеня: у нас є, де відпочити
Парки Ірпеня: у нас є, де відпочити