5 причин обрати Ірпінь

5 причин обрати Ірпінь

Не можете вирішити, в якому районі Києва або передмістя краще купити квартиру? Ми спробуємо допомогти вам зробити вибір! Отже, 5 причин, чому вам варто купити квартиру в Ірпені.

1.Зручна транспортна розв'язка. Якщо купити квартиру в Ірпені, то дістатися до найближчої ст.м. Академмістечко можна всього за 15 хв. Ірпінь та Київ з'єднують дві дороги. Кілька років тому завершилося будівництво нової дороги, по якій від Ірпеня до Києва менше 10 км. Квартира в Ірпені - це зручно, так як з цього напрямку ходять кілька маршруток від м. Акадегородок в різні райони Ірпеня. Поїздка від вашої квартири в Ірпені до метро буде займати всього 10-15 хв. Друга дорога - це Варшавська траса, по якій від вашої квартири в Ірпені можна за 15-20 хв. дістатися до таких районів столиці, як м.Академмістечко, Сирець, пл. Т.Шевченка. Прямі маршрутки ходять від м. Академмістечко та м. Оболонь до Ірпінського залізничного вокзалу. Також, якщо ви вирішите купити квартиру в Ірпені, то варто знати, що з Києва до Ірпеня можна дістатися електричкою.

2.Сучасні інфраструктура. Так як кількість бажаючих купити квартиру в Ірпені зростає, і новобудов стає все більше, місто активно розвивається. Працюють такі мережі супермаркетів, як «Фора» і «Еко маркет», ходить пряма безкоштовна маршрутка в гіпермаркети «Ашан» та «Епіцентр». Також представлені великі аптечні мережі, працює сучасна міська поліклініка та приватні лікарські кабінети. Купити квартиру в Ірпені варто сім'ям з дітьми, адже тут працює більше 20 садочків та шкіл. Тут також знаходиться один з найбільших ВУЗів України - Податкова академія. У місті працюють два великих сучасних спортивних клуби, а також безліч спортивних залів, з них ви зможете вибрати той, який розташовується ближче до вашої квартирі в Ірпені. Якщо ви вирішите купити квартиру в Ірпені від забудовника, то вам також варто знати, що тут розмістився заміський клуб з хорошим рестораном для урочистостей, тенісними кортами, СПА, басейном, стайнею та іншими розвагами.

3. Екологія. Ірпінське повітря можна відрізнити буквально на смак, адже місто знаходиться в оточенні соснових лісів, куди восени з'їжджаються грибники з усього регіону, і це стане для вас величезною перевагою, якщо ви вирішите купити квартиру в Ірпені від забудовника. У самому місті є безліч парків і зон відпочинку, де можна гуляти з дітьми, готувати шашлики з друзями і відмінно проводити час на вихідних.

4. Якісне житло. Зокрема, компанія «Акрополь Груп» пропонує вам купити квартиру в Ірпені від забудовника зі зручними плануваннями в будинках з високоякісних будівельних матеріалів, побудованих у відповідності з найвищими стандартами. Купити квартиру в Ірпені від забудовника можна як у споруджуваному об'єкті, так і в уже зданому в експлуатацію будинку.

5. Доступні ціни. Незважаючи на близькість до Києва та інші переваги, ви можете купити квартиру в Ірпені від забудовника за дуже лояльними цінами. Так, компанія «Акрополь Груп» пропонує придбати квартиру за ціною від 10 000 грн. за кв. м. При цьому житло можна придбати в розстрочку на строк до трьох років. До зустрічі в Ірпені!

5 причин обрати Ірпінь
5 причин обрати Ірпінь