Де купити продукти в Іріпіні?

В Ірпіні є все необхідне для життя - продуктові магазини, супермаркети, і, звичайно, ринки. Тому придбавши квартиру в цьому місті, вам не обов'язково їздити за харчами до Києва ... .хоча і це бажання легко здійснити завдяки чудовому транспортному сполученню і регулярному курсуванню маршрутних таксі.

Інфраструктура Ірпіня постійно розвивається. Це пов'язано зі збільшенням кількості новобудов у місті, а також переформатуванням потреб городян. Підприємці давно зрозуміли, що немає сенсу втрачати клієнта, надавши йому можливість купувати продукти лише Києві. В залежності від потреб та району, в якому мешкаєте, у вашому розпорядженні будь-які різновиди «точок», де можете придбати харчі.

Мережеві супермаркети

У місті вже давно облаштувалися чотири представники відомих мереж супермаркетів: більш великі магазини - «Фуршет» і «Еко-маркет», а також трохи менші - «Бімаркет» і «Фора». «Фуршет» (вул. Ленінградська, 6-а) був відкритий одним з перших, він недалеко від залізниці, невелика стоянка біля магазину розрахована приблизно на 100 паркувальних місць. Пізніше був відкритий «Еко-маркет» (вул. Шевченка, 7) уже в центрі міста напроти готелю, біля нього також можна більш менш вільно поставити машину.

Решта супермаркетів ще менш габаритні та знаходяться недалеко від центу. «Бімаркет» - по вул. Грибоєдова 13, а також два магазини «Фора», які влаштувалися поруч один з одним по вул. Шевченко 3 і 7.

Продуктові ринки і «точки»

Великий центральний ринок Ірпеня знаходиться по вул. ІІІ-ого Інтернаціоналу в центральній частині міста. Там ви можете різноманітні продукти з рук у приватних осіб, а не оптовиків. Великою популярністю користуються сезонні овочі та фрукти, які швидко розкуповують, адже їх якість краще, ніж у магазинах. Варто звернути увагу на лотки невеликого фермерського господарства - приголомшливо смачну і недорогу молочну продукцію можна придбати саме там. Крім цього центрального базару, по місту розташовані багато міні-ринків, а також ларьки з фруктами й овочами. Часто ціни з рук нижче, ніж у Києві.

Ну а якщо з якихось інших причин, приймете рішення придбати продукти в Києві, то від вокзалу ходить пряма безкоштовна маршрутка в гіпермаркет «Ашан».

 Приємних покупок!

Де купити продукти в Іріпіні?