Фітнес та спорт в Ірпені

Фітнес-клуби та спортивні гуртки Ірпіня

Рано чи пізно кожен з нас починає турбуватися про своє здоров'я та шукає підходяще місце для удосконалення фізичної форми. І якщо Ви прийняли рішення переїжджати в Ірпінь, для Вас буде корисною інформація щодо фітнес-клубів і спортивних гуртках міста. Будьте певні, вам і вашим дітям в цьому напрямку буде, чим зайнятися!

Ірпінь хоч і не велике містечко, але його інфраструктура постійно розвивається. Це стосується і ринку фітнес-улуг, якщо узагальнювати будь-які заняття, пов'язані з фізичною активністю. Щорічно в Ірпені з'являються нові студії, класи за різними напрямами, фітнес-клуби, які задовольняють вимоги навіть найвибагливішого клієнта. Поступово пропозицій стає все більше, і городянам є з чого обирати. Позитивний нюанс - діапазон цін на цьому ринку різний, розрахований на людей з різноманітними «фінансовими» можливостями.

Найбільш великі фітнес-клуби міста - "ТОНУС" і CHAMPIONS CLUB. Вони пропонують безліч варіантів клубних карт в залежності від ваших потреб. В обох закладах - різноманітні аеробні, силові, танцювальні та статичні класи, тренажерні зали, а також welness-зони.

Більш демократичними цінами на абонементи може похвалитися "ТОНУС", який розташований в центрі міста (вул. Грибоєдова, 15. Їх вартість - від 600 грн./ міс. (доступ до всіх послуг клубу) для дорослих і від 300 грн./міс. для дітей. Плюсом «Тонуса» є наявність дитячої кімнати, де можна залишити своїх малюків під час заняття спортом.

Фітнес-клуб CHAMPIONS CLUB розташований по вул. Свердлова, 23-а. Вартість абонемента, який включає всі послуги -  приблизно 1400 грн./міс., але в той же час діють й інші їх різновиди з меншими можливостями від 400 грн./міс. Відмітна особливість і плюс клубу - басейн для релаксації і відпочинку (не спортивний).

Крім цих фітнес-клубів в Ірпені успішно працює безліч невеликих тренажерних залів, різних шкіл танців і студій, які розміщені ледве не в кожному мікрорайоні міста. Багато людей віддають перевагу їм, адже близькість до місця проживання і доступні ціни (від 300 грн./міс.) не можуть залишити байдужими. Тим більше не кожний полюбляє відвідувати величезні фітнес-клуби. Деякі звертають увагу на камерність, домашню обстановку і якусь інтимність, які великі мережеві заклади забезпечити все-таки не в змозі.

Також в Ірпені досить спортивних секцій і гуртків для дітей. Вони знаходяться в різних районах міста. Наприклад, з 1958 р працює ДЮСШ (вул. Академіка Алієвої, 40). За багато років свого існування школа виховала безліч майстрів спорту, а талановиті викладачі завжди охоче працювали з дітворою. У ДЮСШ діти можуть займатися настільним та великим тенісом, художньою гімнастикою, волейболом, баскетболом, футболом, гандболом, плаванням і легкою атлетикою.

Будьте впевнені, Ви знайдете саме те місце для заняття спортом в Ірпені, яке обов’язково сподобається.

Фітнес та спорт в Ірпені
Фітнес та спорт в Ірпені